Haber

Fenerbahçe taraftarı TFF’yi protesto etti

Sosyal medya üzerinden örgütlenen yaklaşık bin taraftar, TFF binasının bulunduğu alanda meydana geldi.

Meşaleler yakan ve TFF aleyhine sloganlar atan Fenerbahçe taraftarları, TFF’yi istifaya davet etti. Yoğun güvenlik önleminin alındığı bölgede bariyerler kuran güvenlik ekipleri, taraftarların basın açıklaması yapmasına olanak sağladı.

“Haftalardır Fenerbahçe ile maçlar oynanıyor”

Taraftar adına yapılan açıklamada, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Adana Demirspor maçında skandal olarak nitelendirilemeyecek kadar hafif olayların yaşandığı belirtilerek, şunları kaydetti:

“Fenerbahçe geçmişte verdiği mücadelelerden, savaşlardan hiçbir şey kaybetmedi, bundan sonra da kaybetmeyecek”

Fenerbahçe’nin geçmişte oynadığı maçlardan hiçbirini kaybetmediğinin altı çizilerek, şunlar kaydedildi:

“3 Temmuz FETÖ kumpasından sonra ne olduysa, o kumpasın kumpasını, oyununu yapanların, bu kumpasa dahil olanların nerede olduğu bellidir. O kumpasa hedef olarak seçilen Fenerbahçeli yöneticilerin, Fenerbahçe’nin de nerede olduğu bellidir. Fenerbahçe. , taraftarı, camiası, cumhurbaşkanı, yönetimi ile birlikte bu oyunlara karşı dimdik durmaya devam edecektir.Bazı çevreler 3 Temmuz’da olduğu gibi Fenerbahçe üzerinden bir provokasyon planlıyorsa o marifetli arkadaşlara tavsiyemiz almamaları. Fenerbahçe, geçmişte maçlar, kupalar, şampiyonluklar kaybetti ama yine kaybedebilir ama Fenerbahçe asla kaybetmez. O emeğini, savaşını kaybetmedi, bir daha kaybetmeyecek.”

“Fenerbahçe şampiyonluğa emin adımlarla omuz omuza yürüyecek”

Fenerbahçe’nin emeğine ve alın terine saygı duyulmasının istendiği açıklamada, sonunda şunlar söylendi:

“Fenerbahçe camiasında yeniden bir kafa karışıklığı beklentisi varsa, Fenerbahçe, liderinin liderliğinde yönetim kurulu, taraftarı, futbolcusu ve teknik heyetiyle her zaman şampiyonluğa emin adımlarla omuz omuza yürüyecektir. “

Fenerbahçe taraftar grubu daha sonra dağıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu