Renk

Geri sayım başladı: iPhone 14 yeni renk seçenekleriyle satışa çıkacak!

Bloomberg’den Mark Gurman bugün bir tweet’te Apple’ın en az bir yeni iPhone 14 renk seçeneğini duyurmasının “yakında” olduğunu söyledi.

Gürman, geçen hafta Apple’ın iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’ı yeni bir Sarı kaplama ile sunmayı planladığını söyledi. Başka bir kaynağa göre MacRumors, Apple’ın halkla ilişkiler grubunun 7 Mart Salı günü gazetecilerle yeni bir iPhone renginin piyasaya sürülmesiyle ilgili olabilecek bir çalışma brifingi planladığını bildirdi, ancak konu şu anda doğrulanmadı.

HEDEF: SATIŞLARI ARTIRMAK

Ürün döngüsünün ortasında Apple, satışları artırmak ve kullanıcıları çekmek için genellikle ilkbaharda yeni iPhone renkleri sunar. Apple, geçen yıl 8 Mart Salı günü iPhone 13 ve iPhone 13 Small için yeni bir güncelleme yayınladı. Yeşil ve iPhone 13 Pro modelleri için yeni bir Alp Yeşili tanıttı. Nisan 2021’de Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 mini’yi Mor renkte piyasaya sürdü.

Apple, iPhone 14 serisini ilk olarak geçen Eylül ayında piyasaya sürdü. Yeni renkte tam bir değişiklik olacağı ve donanımın aynı kalacağı yönünde söylentiler var. Yeni iPhone 15 serisinin bundan yaklaşık altı ay sonra duyurulması bekleniyor.

KAYNAK: HABER7

haberyavuzeli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu