Haber

Sleepless dergisi kapanıyor mu, 2023’te neden kapandı? Sleepless dergisinin son sayısı ne zaman? Sleepless dergisi neden kapatıldı?

Sleepless dergisi kapanıyor mu? Uykusuz dergisinin son yayını ne zaman? Merak edilen başlıkların ortasında geliyor. Peki Sleepless dergisi kapanıyor mu, 2023’te neden kapanıyor? Sleepless dergisi neden kapatıldı? Detaylar burada…

UYKUSU MECMUASI NEDİR?

Sleepless, Türkiye’de ve KKTC’de haftada bir yayınlanan Türkiye’nin en çok satan mizah dergisidir. Mürekkep Yayınları tarafından Perşembe günleri yayınlanan dergi 16 sayfadır.

Derginin İmtiyaz Sahibi Uğur Gürsoy, yazı işleri müdürü Barış Uygur’dur. Amblemi Yiğit Özgür’ün çizdiği çizgili pijamalı atletik adamdır. Derginin kapağında “haftalık mizah dergisi” olduğunu açıkça belirten bir ibare ile derginin tarihi, sayı numarası, Türkiye ve KKTC’deki satış fiyatları, web adresi ve barkodu yer almaktadır.

Son sayısı 25 Ocak 2023 tarihinde yayınlandı.

UYKUSUZ MECMU KAPANIYOR MU?

Twitter’dan yapılan resmi açıklamaya göre Sleepless Magazine yarınki son yayını olacak. Yarından itibaren derginin yeni bölüm sayıları olmayacak.

İşte Twitter’daki o yazı:

“#Son sayımız yarın bayilerde.

Dergimize kuruluşundan bu yana emeği geçen tüm meslektaşlarımıza ve okuyucularımıza teşekkür ederiz.

Güle güle.

#Uykusuz”

UYKUSUZ TOPLANTI NEDEN SONUYOR?

Derginin neden kapatıldığına dair bir bilgi yok.

UYKUYUZ MECMUASI SON YAYIN NE ZAMAN?

Derginin son sayısı 25 Ocak 2023 Çarşamba günü bayilerde olacak.

sarikaya-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu