Haber

Karabük’te ihtiyaç sahibi engellilere yardım dağıtıldı

Karabük’te ihtiyaç sahibi engellilere 35 tekerlekli sandalye, 13 konuşan saat, 10 beyaz baston, 20 koltuk değneği ve 3 tekerlekli sandalye aküsü dağıtıldı.

KARDEMİR’in desteğiyle alınan tekerlekli sandalye, akıllı saat ve bastonların ihtiyaç sahibi engelliler için Türkiye Engelliler Derneği Karabük Şubesi tarafından dağıtılması için tören düzenlendi.

Törende konuşan Vali Gürel, Karabük’ün engellilere sahip çıkan bir il olduğunu belirtti.

Gürel, “Engellilerin topluma kazandırılması için elimizden geleni yapıyoruz. Engelli vatandaşlarımıza artan oranda destek veriliyor. Engelli bir kardeşimizin ihtiyacı mutlaka karşılanıyor.”

AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, sosyal yardım noktasında her zaman KARDEMİR’den takviye güç gördüklerini belirtti.

Türkiye Engelliler Derneği Karabük Şube Başkanı Muhittin Yılmaz da 27 yıldır Karabük’te hizmet verdiğini ve engellilerin hak ettikleri yeri bulması için bir dizi çalışma yürüten bir dernek olduğunu kaydetti. Toplumda.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri tarafından ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye, akıllı saat, beyaz baston, koltuk değneği ve tekerlekli sandalye aküsü dağıtıldı. – KARABÜK

haberaltindag.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu